carbon footprint

Carbon Footprint Reporting – rámec a základy – *Webinár*

Carbon Footprint Reporting – rámec a základy – *Webinár*

Nosné témy

Uhlíková stopa – zverejňovanie informácií o emisiách a pohlcovaní skleníkových plynov sú v EÚ súčasťou širšej oblasti zverejňovania nefinančných informácií.

Požiadavky na zverejňovanie nefinančných informácií sa vzťahujú na niektoré veľké spoločnosti s viac ako 500 zamestnancami. Spoločnosti sú povinné zverejňovať relevantné, užitočné informácie, ktoré sú potrebné na pochopenie ich vývoja, správania, pozície a vplyvu ich činností. Okrem toho sa informácie môžu zverejňovať na úrovni skupiny, a nie samostatne za jednotlivé dcérske spoločnosti. V smernici sa spoločnostiam poskytuje aj významná flexibilita pri zverejňovaní relevantných informácií spôsobom, ktorý považujú za najužitočnejší, vrátane samostatnej správy.

Pravdou však je, že pre pravdivé spracovanie informácií potrebujú veľké spoločnosti získať informácie od svojich dodávateľov a partnerov. Tlak na uhlíkovú neutralitu činností spoločností všetkých veľkostí bude postupne narastať a sledovanie emisií a pohlcovania skleníkových plynov sa stane nevyhnutnosťou.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Hourly Schedule

8:45 - 9:00
REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV
9:00 - 9:30
Usmernenia k zverejňovaniu nefinančných informácií
9:30 - 9:45
Zverejňovania nefinančných informácií
9:45 - 10:00
Uhlíková stopa
10:00 - 10:15
Dostupné nástroje pre výpočty uhlíkovej stopy
10:15 - 10:30
Odpovede na otázky

Book Event

Carbon Footprint Reporting - rámec a základy - *Webinár*
90 Eur s DPH
Available Tickets: 100
The "Carbon Footprint Reporting - rámec a základy - *Webinár*" ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Date

nov 11 2024

Time

9:00 AM - 10:30 AM

Cost

90.00 € (s dph)
Category
REGISTER
QR Code